Společnost AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o.

Jsme rodinná společnost s dlouhodobou tradicí. Specializujeme se na prvotřídní prodej a servis vozů Renault a Dacia. Působíme ve středních Čechách. Náš tým tvoří 60 nadšených a profesionálních zaměstnanců kdykoliv připravených vám pomoci. Klademe důraz na kvalifikaci, samozřejmostí celého prodejního i servisního týmu jsou pravidelná školení a rekvalifikace. Naší předností jsou přijatelné ceny, lety prověřená kvalita práce, a tedy i bezpečnost.

onas-dac.jpg

Historie společnosti


Podívejte se s námi, jak jsme se v čase měnili, abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší služby.

thumbnail__3_.jpg
thumbnail__4_.jpg
thumbnail__5_.jpg

2019

Nová firemní identita


Neustálý rozvoj společnosti vede také k nutnosti strategicky plánovat podporu prodeje, marketing a budovat značku AKC v povědomí zákazníků. V září roku 2019 otvíráme pozici marketingového manažera. Představujeme nové logo AKC a připravujeme redesign webových stránek.

 

2016

Otevření nového autosalonu Renault


V úterý 1. listopadu 2016 slavnostně otevíráme nově zrekonstruovaný autosalon Renault v Brandýse nad Labem.

Rekonstrukce autosalonu Renault

K 20. výročí zastoupení značky Renault začínáme s rekonstrukcí stávajícího autosalonu tak, aby vyhovovala aktuálním potřebám neustále se rozvíjející společnosti a jejím zákazníkům. Ve stejném roce stavbu dokončujeme a o rok později přidáváme venkovní dětský koutek a zakládáme okolní zeleň.

 

2014

Nový sklad a dílny pro diagnostiku vozidel


Díky příznivému vývoji společnosti a neustále se zvyšujícím požadavkům trhu budujeme nový třípatrový sklad a další dílny včetně tří stání pro diagnostiku vozidel.

 

2012

Rozšíření o autobazar


1. 7. 2012 rozšiřujeme naše služby o provoz autobazaru. Nyní jsme schopni pokrýt i požadavky našich zákazníků na prodej a výkup ojetých vozů, s kompletním servisem. Ve stejném roce přistavujeme nový objekt včetně tří stání pro užitkové vozy a geometrii.

 

2009

Zvýšení kapacity pro sklad pneu


Díky nástavbě v podobě druhého patra na servisu vzniká sklad pneu s kapacitou pro 800 spokojených klientů.

 

2007

Zázemí pro veterány


Velkou zálibou zakladatele společnosti Miroslava Kouta je úchvatná sbírka veteránů, kterou si zákazníci mohou prohlédnout v nově vybudovaném zázemí sídla společnosti.

 

2005

Nová lakovna a klempírna Renault, zastoupení Dacia


Neustále zkvalitňujeme naše služby týkající se profesionálního servisu vozů a modernizujeme. Vzniká tak nová lakovna a klempírna splňující aktuální požadavky na co nejkvalitnější opravy vozů. Rozšiřujeme kapacitu o tzv. Renault Minute servis, abychom mohli zákazníkům poskytnout servis bez objednání. V prosinci roku 2005 získává firma autorizované dealerství značky Dacia.

 

2004

Vznik společnosti AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o.


24. 2. 2004 dochází k přejmenování společnosti z AUTO KOBA, spol. s r.o. na AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o.

 

2003

Změna v organizaci


Na dalším rozvoji a úspěchu rodinné firmy se začíná podílet Filip Kout, jeden ze synů zakladatele společnosti. Nejprve po ukončení studia nabíral své zkušenosti jako servisní technik. 15. 1. 2003 se stává spolumajitelem se 49 % podílu na společnosti.

 

2002

Rozvoj kapacity a služeb


Vzhledem k zvyšování obratu společnosti a nutnosti zajistit dostatečné služby servisu rozšiřujeme provozovnu o novou přístavbu. Díky tomu zvyšujeme kapacitu mechanické dílny na dvojnásobek. Budujeme také novou myčku vozidel.

 

1996

Zastoupení značky Renault


Získáváme autorizované zastoupení pro prodej a servis vozidel značky Renault. Podmínkou smluvního partnerství je zřízení nové provozovny v lokalitě Praha-Východ. V Brandýse nad Labem během půl roku postavíme zcela nový autosalon se specializovaným servisním pracovištěm a 30. 11. 1996 celou stavbu kolaudujeme.

 

1991

Počátky společnosti


Společnost vzniká 22. 5. 1991 pod názvem KOBA, spol. s r.o. a zabývá se běžnými opravami a údržbou automobilů, se specializací na opravy karosérií.

 

1992

Nový servis (Přezletice u Prahy)


Po krátkých začátcích v garáži budujeme servis v nově zrekonstruovaném statku v Přezleticích se zaměřením na karosářské práce pro automobily zejména zahraničních značek. Společnost se zabývá dovozem a opravami vozů, hlavně francouzských značek Peugeot a Renault. Tato specializace postupně vede k získání zastoupení prodeje a oprav vozů Renault.

 

1989

Založení živnosti


Miroslav Kout začíná se svým servisem aut v roce 1989 doslova v garáži, u svého rodinného domu ve Vinoři.

Prodáváme vozy značek