O dealerství

Vznik společnosti se datuje od roku 1991. Pod názvem "KOBA" byla založena firma zabývající se provozováním autoopravárenských služeb. Naší hlavní činností byly opravy karoserií, běžné opravy a údržba automobilů. Po krátkých začátcích v "garáži" byl v roce 1992 vybudován nový servis v Přezleticích u Prahy se zaměřením na odborné klempířské a mechanické práce pro automobily tuzemské i zahraniční výroby.

Postupná specializace na francouzské vozy nakonec vyústila ve snahu o získání zastoupení prodeje a oprav vozidel značky – RENAULT.

Podmínkou smluvního partnerství se značkou Renault bylo zřízení nové provozovny v lokalitě Praha – Východ, v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi. Tak vzniklo nové zázemí pro AUTO KOUT CENTRUM.

Na jaře roku 1996 byla uzavřena smlouva se společností Renault Česká Republika, a. s. a již na podzim jsme slavnostně otevřeli nový autosalon společně se specializovaným servisním pracovištěm.

S tímto úspěšným vykročením na automobilový trh a stále přibývajícím počtem klientů, postupem času vyvstala akutní potřeba zvýšení kapacity servisních a prodejních prostorů. Z tohoto důvodu se v průběhu dalších let provoz rozšířil o vlastní prodej ojetých vozidel a zvětšilo se tak servisní zázemí na dvojnásobek. Dále byla zřízena samostatná rychloklempírna a umývárna vozidel.

V září roku 2005 jsem rozšířili provozovnu v Brandýse nad Labem o novou moderní karosárnu, lakovnu a pracoviště nové koncepce značky Renault - RENAULT MINUTE, tzv. servis bez objednání. Po otevření těchto provozů můžeme našim zákazníkům nabídnout nadstandardní služby spojené s prodejem a servisem vozidel.

V prosinci roku 2005 jsme získali autorizované dealerství značky DACIA, skupiny Renault.

V listopadu roku 2010 jsme získali autorizované dealerství značky HYUNDAI. K této příležitosti byl také postaven a slavnostně otevřen nový showroom HYUNDAI se servisním zázemím v areálu AUTO KOUT CENTRA.

V prosinci 2010 byla postavena a otevřena nová prodejna vozů značky Dacia.

V Brandýse nad Labem tak vzniklo profesionální a kvalifikované pracoviště AUTO KOUT CENTRA, které je připraveno kdykoliv se postarat o váš vůz.

AUTO KOUT CENTRUM klade důraz na kvalifikaci všech zaměstnanců. Samozřejmostí celého našeho prodejního i servisního týmu jsou pravidelná školení a rekvalifikace.

Servisujeme všechny značky. Naší předností jsou přijatelné ceny, lety prověřená kvalita práce a tedy i bezpečnost.

Mnoho šťastně ujetých kilometrů
přeje Tým AUTO KOUT CENTRA

Prodáváme vozy značek
Renault Dacia